LETNÉ ŠATY 2020: Aké budú trendy tohto roku?

Letná sezóna 2020 sa blíži a nakupovanie v obchodných centrách je počas tohto obdobia veľmi riskantné. Rozhodli sme sa pripraviť pre vás článok o tom, aké letné šaty budú trendy v tomto roku. Dlhé až po zem, alebo skôr mini šaty? Prejdeme si všetko, od vzorov, cez strih až po farby. Spoznajte aké budú módne trendy roka 2020.

Upnuté, či voľné letné šaty?

Dilema roka, siahnuť po dlhých šatách, alebo skôr po obtiahnutých šatách? Keď sa na to pozrieme z hľadiska pohodlia počas horúcich dní, tak bod získavajú voľné šaty. Upnuté šaty však zvýraznia všetky krivky. Kto teda vyhráva v roku 2020 z pohľadu trendy kúskov? Budú to práve,.... VOĽNÉ ŠATY z jemného materiálu!

 kvetinové_šaty

Zdroj: Pinterest. 

Dlhé šaty, alebo radšej mini šaty?

Voľba závisí od vás, trendy môžete byť aj v krátkych šatách, a rozhodne očaríte aj dlhými. Závisí to aj od typu postavy. Pre nižšie žienky odporúčame siahnuť po krátkych šatách, pretože niektoré dlhšie kúsky na nich nemusia veľmi vyniknúť. Česť výnimkám! Vysokým ženám odporúčame mať toto leto v šatníku aspoň jedny dlhé šaty, ako sa hovorí, AŽ PO ZEM!

letné dlhé šaty

Zdroj: Pinterest.

VZORY: po akých siahnuť pri výbere letných šiat? 

Tento rok sa nesie v znamení jemných, prirodzených vzorov. Letné šaty so vzorom lúčnych kvetou, alebo malých bodiek môžu byť dokonalým príkladom. nemáte radi vzory? NEVADÍ! Možno vám učarujú práve tričkové šaty so zaujímavým designom, alebo šaty bez vzorov. Nezabúdajte, jemnosť je základ pre trendy letné šaty v roku 2020!

letné šaty kvetinové

Zdroj: Pinterest.

LETNÉ ŠATY: V akej farbe zažiarite?

Leto nikdy nie je výhradne o jednej farbe. Ideálne je naladiť sa na určitú farebnú vlnu. Letom 2020 budú žiariť pastelové farby a farby jesene. Už dávno to nie je krvavá červená, ale jej o niečo zaujímavejší odtieň. Už to nie je len baby blue, tieto farby sú povznesené na úplne nový level. Aké farby letných šiat teda zvoliť?

Zdroj: FASHIONBRADNSYOU. (Článok pokračuje pod obrázkami)

Zdroj: Pinterest.

Aký materiál šiat zvoliť?

Pri výbere letných šiat nezabudnite dbať aj na to, z akej látky sú šité. Pokiaľ zvolíte jemnú, až takmer priesvitnú látku, máte zaručené to, že v horúcich dňoch vám bude o niečo príjemnejšie. Skvelou voľbou môže byť aj tvrdšia látka, ktorá až tak neprilieha k telu.

Rôzne druhy trendy letných šiat nájdete na FashionBrandsYou za outletové ceny! Tak neváhajte a prezrite si našu ponuku, kým ešte sú!

letné šaty modré

letné šaty kvetové

 

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené