Ako nakupovať značkové oblečenie lacnejšie?

Značkové oblečenie je veľmi známe tým, že oproti bežnému, neznačkovému oblečeniu je o niečo drahšie. Dôvody, prečo je to tak, môžu byť rôzne. Buď si človek pripláca za kvalitu, ktorú značka ponúka, alebo sa značka nesie na svojom dobre vybudovanom mene, a práve preto môžu byť jej produkty o niečo drahšie. Je pravda, že značkové oblečenie na Slovensku je pomerne drahé. My však vieme, ako nakupovať značkové oblečenie lacno! Rozhodli sme sa s vami podeliť o naše tipy a triky, ako na to. 

Sledujte vplyvných ľudí, a využívajte ich zľavové kupóny. 

Mnoho influencerov má dohodnuté spolupráce s rôznymi internetovými obchodmi, ktoré prostredníctvom nich zdieľajú zľavové kódy k nákupu na ich stránke. Niekedy tak môžete získať značkové oblečenie oveľa lacnejšie, ako si myslíte. Hľadáte športové oblečenie? Vyhliadnite si inšpiratívne osobnosti zo Slovenskej scény, ktoré vás aj motivujú. Hľadáte skôr štýlové, značkové oblečenie na bežné dni? Nájdite najväčšiu Slovenskú FashionGuru, ktorá vás inšpiruje svojimi módnymi kombináciami a možno aj u nej čoskoro nájdete zľavový kupón aj do nášho internetového obchodu, FashionBrandsYou.
Jarná bunda Calvin Klein bielej farby, ktorá zahreje počas sviežich jarných dní dostupná u nás na FashionBrandsYou.

Využívajte ,,porovnávače" oblečenia

Skvelou možnosťou, ako nájsť značkové oblečenie lacnejšie, je využívať porovnávače ako je Glami.sk. Nájdete tu viacero módnych, internetových obchodov v kope a môžete si vybrať ponuku, ktorá vás zaujme najviac, či už vzhľadovo, alebo cenovo. Tento prehliadač oblečenia vás presmeruje na stránku, ktorá ponúka daný tovar a môžete nakupovať!
Kožené nohavice Hugo Boss, za neuveriteľné ceny si môžete dopriať aj prostredníctvom nášho internetového obchodu so značkovým oblečením - FashionBrandsYou.com

Pozor na cenu za dopravu!

Ak sa chystáte objednávať oblečenie zo zahraničného internetového obchodu s oblečením, dávajte si pozor na cenu za dopravu. Samotné, značkové oblečenie je lacnejšie, ale doprava môže byť oveľa drahšia, ako si myslíte. Aj to môže byť veľký dôvod na to, prečo radšej podporiť lokálny, internetový obchod so značkovým oblečením. Väčšinou ponúkajú značkové oblečenie lacnejšie, aj s výhodnou cenou za dopravu. U nás, na FashionBrandsYou nájdete značkové oblečenie, za outletové ceny a dopravu máte vrámci Slovenska ZDARMA od 35€. 
Zaujímavé oblečenie rôznych značiek za dostupné ceny, to je FashionBrandsYou.com

Kde nakupovať značkové oblečenie lacno?

FashionBrandsYou je internetový obchod, ktorý prináša Slovenkám značkové oblečenie lacnejšie, ako kdekoľvek inde. Nájdete u nás značky ako Calvin Klein, Tommy Hilfiger, či Guess. Tovar dovážame od certifikovaných dodávateľov. Keďže na Slovensku nemáme takmer žiadny outlet, rozhodli sme sa ho priniesť do online sveta. 
Šaty na párty
Štýlové oblečenie za dostupné ceny nájdete aj na FashionBrandsYou.

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené